Domů Kontakt English

ODBORNÉ

Stránky projektů, na kterých se podílím

 human-animal studies

http://humanimal.cz 

Web věnovaný novému interdisciplinárnímu oboru human-animal studies (vztahy lidí a zvířat ze společenskovědní perspektivy) sloužící k jeho zviditelnění v českém akademickém prostředí a pro zlepšení spolupráce lidí zainteresovaných v tomto tématu.

 SEMINÁŘ JAK PŘESTAT KOUŘIT

http://exkuraci.cz

Psychologické semináře pro kuřáky s vysokou úspěšností a dvouměsíční garancí vrácení peněz. Díky používané metodě jsem sama přestala kouřit.

European Association for Critical Animal Studies

http://www.eacas.eu

The main goal of European Association for Critical Animal Studies (EACAS) is to bring together european CAS scholars and activists who are interested in the field of Critical Animal Studies. Together we want to eliminate the domination and oppression of animals (humans included), and to transform higher education into a more inclusive environment for considering all species. Critical Animal Studies constitutes the first academic field to advocate for the dismantling of the animal-industrial complex, and for veganism.

ODBORNÁ SEKCE OCHRANY ZVÍŘAT SZ

http://ochranazvirat.zeleni.cz

Sekce ochrany zvířat SZ se věnuje problematice ochrany zvířat. Zabývá se problémy v oblasti ochrany zvířat týkající se nebo související s Českou republikou. Spolupracuje při řešení problémů na úrovni evropské, popřípadě celosvětové. Východiskem pro práci sekce je zásada respektování práv zvířat na plnohodnotný život bez utrpení.

 

 

 

 

NAVRCHOLU.cz