Domů Kontakt English

MÉ PROJEKTY

Stránky projektů, kterým se v současné době (více či méně) věnuji

 

 soucitne

http://soucitne.cz

Interaktivní portál etického spotřebitelství, zdravého a ekologického životního stylu, veganství a aktivismu za práva zvířat. Naleznete zde foto/video recepty, mapu veg-friendly restaurací a obchodů, kalendář akcí, novinky ze světa veganství či práv zvířat atd.

 SEMINÁŘ JAK PŘESTAT KOUŘIT

http://exkuraci.cz

Psychologické semináře pro kuřáky s vysokou úspěšností a dvouměsíční garancí vrácení peněz. Díky používané metodě jsem sama přestala kouřit. Nyní toto know-how předávám dál.

 

OTEVŘI OČI

http://otevrioci.cz

Veggie Parade je mezinárodní oslava etického vztahu ke zvířatům, pořádaná každý rok v různých metropolích. Jejím cílem je vnést mezi širokou veřejnost informace o zneužívání zvířat a nabídnout etické řešení tohoto dalekosáhlého problému, upozorňovat na nespravedlivé zacházení se zvířaty a mluvit o zbytečnosti jejich umírání v nejširším kontextu. I v Praze chceme oslavit hodnoty soucitu, nenásilí a úcty k životům všech tvorů této planety.

European Association for Critical Animal Studies

http://www.eacas.eu

The main goal of European Association for Critical Animal Studies (EACAS) is to bring together european CAS scholars and activists who are interested in the field of Critical Animal Studies. Together we want to eliminate the domination and oppression of animals (humans included), and to transform higher education into a more inclusive environment for considering all species. Critical Animal Studies constitutes the first academic field to advocate for the dismantling of the animal-industrial complex, and for veganism.

 human-animal studies

http://humanimal.cz 

Web věnovaný novému interdisciplinárnímu oboru human-animal studies (vztahy lidí a zvířat ze společenskovědní perspektivy) sloužící k jeho zviditelnění v českém akademickém prostředí a pro zlepšení spolupráce lidí zainteresovaných v tomto tématu.

 

 ČESKÁ VEGANSKÁ SPOLEČNOST

https://veganskaspolecnost.cz

Usilujeme o systémové změny směřující k snadnějšímu životu veganů v České republice. Poskytujeme informace o životě bez využívání zvířat pro jednotlivce, firmy i instituce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAVRCHOLU.cz